Din personliga kontakt

Ring oss gärna för en personlig kontakt. Vi kan ge dig rådgivning och information för att göra just ditt val lite enklare. Här hittar du kontaktinformation till våra säljare. Du kan också skicka in en intresseanmälan så hör vi av oss till dig.

0771-12 12 00
foretag@bixia.se



Försäljningschef Företagsmarknad
Flemming Christoffersen

Flemming Christoffersen

Tfn: 013-20 92 36
Mobil: 070-813 17 29
flemming.christoffersen@bixia.se

Företagsförsäljning 150 000 kWh - 20 GWh

Fredrik Eriksson
Säljchef

Mobil: 073-161 69 00
fredrik.eriksson@bixia.se

Kerstin Nilsson

Kerstin Egir
Säljare

Tfn: 013-20 81 99
kerstin.egir@bixia.se

Johanna Hägg

Johanna Hägg
Säljare

Tfn: 0522-64 50 83
johanna.hagg@bixia.se

Andreas Dahl

Andreas Dahl
Säljare

Tfn: 0431-44 57 03
Mobil: 076-828 58 03
andreas.dahl@bixia.se

Peter Engström

Peter Engström
Säljare

Tfn: 0522-64 50 05
peter.engstrom@bixia.se

Andreas Dahm

Andreas Dahm
Säljare

Tfn: 013-20 83 65
Mobil: 073-161 57 30
andreas.dahm@bixia.se

Lena Hagström
Säljare

Tfn: 013-20 83 93
Mobil: 073-161 57 75
lena.hagstrom@bixia.se

Natali Lukic
Säljare

Tfn: 013-30 85 01
Mobil: 073-161 57 32
natali.lukic@bixia.se


Niclas Blücher

Niclas Blücher
Säljare

Tfn: 0431-44 57 04
Mobil: 076-828 58 04
niclas.blucher@bixia.se

Henric Bengtsson

Henric Bengtsson
Säljare

Tfn: 0431-44 57 05
Mobil: 076-828 58 05
henric.bengtsson@bixia.se

Key account Manager Företag över 20 GWh
Stefan Johansson

Stefan Johansson
Key Account Manager

Tfn: 0522-64 50 12
Mobil: 070-883 22 82
stefan.johansson@bixia.se

Magnus Höglund

Magnus Höglund
Key Account Manager

Tfn: 013-20 82 61
Mobil: 073-161 57 80
magnus.hoglund@bixia.se

Mikael Sjöberg
Key Account Manager

Tfn: 013-20 93 86
Mobil: 070-687 88 80
mikael.sjoberg@bixia.se

Lotta Flodman

Lotta Flodman
Public Bid Manager

Tfn: 0522-64 50 02
Mobil: 076-894 88 07
lotta.flodman@bixia.se

Anita Pantzar_webb

Anita Pantzar
Public Bid Manager

Tfn: 0522-64 50 84
070-813 49 21
anita.pantzar@bixia.se